VÝUKA ANGLIČTINY

 

Schopnost komunikovat v angličtině je dnes takřka nutností, a to v práci, při studiu nebo na cestách po zahraničí. Pokud to s angličtinou myslíte opravdu vážně, je ideální obrátit se na lektora, který výuku přizpůsobí vašim potřebám.

Při výuce obvykle nepoužívám žádné učebnice a raději se snažím vymyslet originální a zábavné způsoby, jak látku naučit a procvičit. Klasická cvičení potom nechávám třeba za domácí úkol. Pokud se ale například potřebujete připravit na konkrétní zkoušku, učebnice se může hodit. Na způsobu, jakým budou lekce probíhat, se proto vždy předem dohodneme.

Nejraději učím u sebe doma v Olomouci (Povel), kde mám vždy po ruce vše potřebné. Pokud ale z nějakého důvodu potřebujete, aby výuka probíhala jinde, nebojte se mě kontaktovat a můžeme se domluvit na jiném místě.

Standardní cena jedné lekce (60 minut) je 300 Kč. Pokud je pro vás cena za individuální výuku příliš vysoká, můžete se domluvit třeba s kamarádem a učit se spolu. V takovém případě se cena zvyšuje vždy o 100 Kč za každého dalšího studenta. Cena za lekci se může mírně odlišovat, zejména pokud má student speciální požadavky ohledně výuky nebo místa jejího konání. Přesnou cenu si vždy odsouhlasíme před započetím výuky.